راهنمای آنالیز آماری پایان نامه و رساله دکتری با spss

اگر دانشجوی دکتری هستید و برای تهیه رساله دکتری در بخش آنالیز آماری پایان نامه استرس دارید ، اضطراب و نگرانی کارتان را خراب می‌کند . به جای آنکه با آزمون و خطا و صرف وقت و انرژی زیاد و خواندن منابع گوناگون راه و رسم آنالیز آماری پایان نامه و رساله دکتری را بیاموزید کافیست از همان اول به تیم آسان داک اعتماد کنید . آنچه ما در اختیار داریم مجموعه‌ای از دانش و تجربه سال‌ها پروژه‌های آماری موفق است .

آنالیز آماری پایان نامه را به آسان داک بسپارید

تیم تخصصی ما مجموعه‌ای از متخصصان آمار و مدل‌ سازی و پژوهش‌ گران مقطع دکترا است که در کار یافتن روش‌های کمی و کیفی و انجام پروه‌های نرم افزارهای آماری استاد هستند و سال‌ها تجربه دارند . طرح پژوهشی ، طراحی پرسشنامه ، انجام مطالعه مقدماتی ، مدیریت داده‌ها‌ی آماری ، انجام آزمون های آماری و تفسیر نتایج با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت انجام خواهد شد . خدمات آنالیز آماری پایان نامه راهنمای خوبیست برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری .

آنالیز آماری پایان نامه هسته اول پژوهش است

در هر رشته‌ای تحصیل کنید از پزشکی تا مهندسی و علوم اجتماعی، اساس کار پژوهشی به آنالیز آماری و یافتن بهترین روش‌های کمی و کیفی وابسته است . هر پروژه آماری نیاز به جمع آوری داده و مرتب‌ سازی حرفه‌ای در گام اول دارد . پس از درک فرضیه‌ها ، متغیرها و ابعاد داده‌ها ، انتخاب مناسب ترین آزمون آماری مهم است . خدمات آنالیز آماری آسان داک مطابق با الزامات محققان در حوزه‌ی تخصصی‌ یشان ، تمام مهارت‌های لازم را در یک تیم حرفه‌ای گرد هم آورده است . . انتخاب آزمون‌های صحیح آماری ، در تعيين موفقيت پايان نامه ، نقش حیاتی دارد . ابزارهای شامل SPSS ، Stata ، E-Views ، SAS ، Excel و Minitab روش‌های رایج در تکمیل آنالیز آماری پایان نامه و رساله دکتری است  که تیم آسان داک برای هر کدام از حوزه‌ها بهترین‌ها را گرد هم آورده و در انتخاب بهترین ابزار به شما کمک می‌کند .

نرم افزارهای رایج برای آنالیز آماری پایان نامه

چند نمونه از نرم‌افزارهای رایج آنالیز آماری پایان نامه را به شما معرفی می‌کنیم. توجه داشته باشید که احتمال زیادی وجود دارد هیچ کدام از این نرم‌افزارهای مناسب کار شما نباشد. پیش از هر اقدامی با مشاوران ما تماس بگیرد تا از ابتدا بهترین شیوه پیش پای شما قرار گیرد.

  • نرم افزار SPSS، از نام آن پیداست که برای علوم اجتماعی طراحی شده همچنین برای علوم بهداشتی، بازاریابی، آنالیزهای آکادمیک و مهندسی نیز کاربرد دارد. 
  • نرم افزار JMP،  داری فضای ایده‌ال گرافیکی است و استفاده از آن برای مهندسی شیمی، کنترل کیفیت، تحقیقات علمی، کارهای آزمایشگاهی و کارهای مربوط به طراحی، زیست شناسی، بهداشت و داروسازی رایج است.
  • نرم افزار  STATA اغلب برای علوم اقتصاد و علوم سیاسی و جامعه شناسی، علوم ارتباطات و سلامت داروسازی مورد استفاده است.
  • نرم افزار SAS ،  برای گزارش نویسی و گراف‌ها بیش‌تر برای خدمات مالی و خدمات دولتی و علوم انسانی کاربرد دارد
  • نرم‌افزار R  یک نرم افزار متن باز است که  برای امور مالی و اقتصاد و بیوانفورماتیک و جامعه شناسی و بازاریابی مورد استفاده قرار می‌گیرد
  • نرم افزار متلب یکی از رایج‌ترین نرم‌افزارهای رشته مهندسی است که  (جبر خطی و تجزیه و تحلیل عددی) و پردازش تصاویر مورد استفاده است.
  • QlikSense سیستم آنالیز داده‌ها که امکان ایجاد شخصی سازی، نمایش داده های تعاملی گزارش ها را فراهم می کند.
  • Minitab 18 نرم افزاری پیشرو در زمینه تحلیل داده و کنترل کیفیت
2 Feb 2019